Diákévek

Szerezz gyakorlatot!

Lépj be a Linde világába középiskolai, vagy egyetemi éveid alatt.

Egyetemi hallgatók

Egyetemi hallgatóként magunkba szívjuk az összes tudást, hogy a lehető legjobban felkészülhessünk az előttünk álló karrierre. Amennyiben szeretnéd az egyetemen töltött időt a legjobban kihasználni és a tanultakat gyakorlati tapasztalatokkal kiegészíteni, jelentkezz hozzánk gyakornoknak.

Szakmai gyakorlat

Ajtónk nyitva áll minden olyan műszaki vagy gazdasági szakon tanuló hallgató előtt, akinek tanulmányai során szakmai gyakorlatot kell teljesíteni. Amennyiben meg szeretnéd ismerni egy multinacionális vállalat munkafolyamatait, itt a remek lehetőség.

A Lindénél hiszünk gyakornokainkban és megadjuk a munkájuk elvégzéséhez szükséges önállóságot. Gyakornokaink megismerhetik üzleti tevékenységünket, lehetőséget kapnak arra, hogy megismerjék vállalatunkat, valamint, hogy munkatársaink is megismerjék őket.

Szakmai gyakorlati lehetőség tanulók számára

A tanulmányi szünet kiváló lehetőség arra, hogy munkatapasztalatot szerezz, valamint teljesítsd kötelező gyakorlatod. Dolgozó diákként lehetőséged nyílik a tanultak valós környezetben történő alkalmazására, valamint a gyakorlati tudás felhasználására tanulmányaid során. Ugyanakkor ez egy remek lehetőség a munkamorál elsajátítására is.

Vállalatunk többek között logisztikai és szállítmányozási, marketing, vegyipari és környezetvédelmi területen várja középiskolai tanulók jelentkezését. Legyen szó nyári, vagy év közbeni szakmai gyakorlatról, igyekszünk minden lehetőséget biztosítani.

Tudjuk, hogy a szakmai gyakorlat és elmélet között meg kell teremteni az egyensúlyt, így minden gyakorlatos diák számára biztosítjuk a vizsgákra való felkészülési időt.

Szakdolgozati konzultáció

A végső hajrá! Elérkezett a szakdolgozatírás ideje: képzésed lezárása. Miért ne választanál egy kihívást jelentő témát diplomamunkádhoz, szakembereink támogatásával? A rendelkezésre álló ismeretek kihasználásán túl ez egy remek lehetőség a személyes kapcsolatok kiépítésére.

Szakembereink számos szakdolgozati téma javaslattal tudnak támogatni, de szívesebben fogadják az önálló, újszerű ötleteket. Legyen témád üzleti, vagy műszaki természetű, biztos lehetsz abban, hogy nálunk számos új ismeretet, készséget és képességet fogsz elsajátítani.

Amit ajánlunk

Legyél tanuló, vagy egyetemista, a világ a lábaid előtt hever! Tudjuk, hogy a Lindén kívül számos további vállalat kínál gyakorlati lehetőséget tanulók és hallgatók számára, de úgy véljük, mi vagyunk a legjobbak, még pedig a következő okokból:

  • Hírnévvel rendelkező vállalat

    Hírnévvel rendelkező vállalat

    • Egy biztonságot jelentő cég, több mint 135 éves technológiai fejlődéssel teli múlttal
    • Világvezető ipari, technológiai és speciális gázszállító, és az egyik legjövedelmezőbb mérnöki vállalat
    • Egy nemzetközi vállalat termelőüzemekkel és irodákkal a világ több, mint 100 országában.
    • Nyitott és barátságos munkahelyi légkör, amelyet áthat a csapatszellem és a bizalom
    Shadow
  • Kiváló munkakörülmények és juttatások

    Kiváló munkakörülmények és juttatások

    • Rugalmas munkaidő
    • Gyakorlat típusától függően fizetett szabadság
    • Vonzó juttatások
    • Számos béren kívüli juttatás, például munkába járási támogatás
    • Szociális juttatások
    Shadow
  • Díjnyertes szakmai képzés

    Díjnyertes szakmai képzés

    • Évtizedes tapasztalat a szakmai képzés terén
    • Kompetens és elhivatott szakképzésvezetők, szerte a világban
    • Lehetőség az önálló munkavégzésre és tapasztalatszerzésre a vállalat különböző részlegein
    • Változatos, kihívást jelentő feladatok
    • Kiemelkedő oktatási környezet és kiváló infrastruktúra
    • Gyakorlati képzés egy remek társaságban
    • Díjnyertes szakmunkás tanulók, kiváló szakemberek
    • Kitűnő záróvizsga eredménnyel végzett tanulók
    Shadow
  • Kiemelkedő karrierlehetőségek

    Kiemelkedő karrierlehetőségek

    • Vonzó pozíciók és esély az állandó foglalkoztatásra
    • Számos fejlődési- és karrier lehetőségek
    Shadow

Keress állást szerte a világban